Touch of Perfection

Bugün TISSUM’u, Türkiye’nin en iyilerinin vazgeçilmez tercihi yapan neden, mevcut olan en iyiyi sunarken daha iyisi ne olabilir diye düşünmekten ve gerçekleştirmekten asla vazgeçmiyor olmamız.

Hizmet sektörünün zorluklarını çok iyi biliyor; 25 yıllık deneyimimiz, üstün Ar-Ge kabiliyetimiz ve çözüm ortağı yaklaşımımızla beklentileri karşılamanın ötesine geçiyoruz. Öncü ve yenilikçi vizyonumuzla işletmenize değer, operasyonlarınıza verimlilik katıyoruz.

Müşterilerimize, hizmet ve operasyonlarını optimize edecekleri tüm tekstil ürünlerini, en iyi fiyat-kalite performansıyla sunuyoruz. Kendi müşterilerine daha iyiyi nasıl sunabileceklerini düşünerek yenilikçi hizmet ve ürünler geliştiriyoruz. Konsept ve servislerine uygun tasarım ve ölçülerdeki ürünleri zengin seçeneklerle sunuyor, tüm tekstil ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılıyoruz. 

Tekstil kiralama hizmetimizle, müşterilerimize tamamen kendi müşterilerine odaklanma özgürlüğü sunuyor; maliyetlerini ve operasyon yüklerini hafifletiyoruz. 

Dokunduğumuz her alanda iyilik ve sürdürülebilirliği ilke ediniyoruz. Ürünlerimizin dikimini ve paketlenmesini Bakırköy Kadın Cezaevi’nde kendi yatırımımızla kurduğumuz dikiş atölyesinde gerçekleştiriyor; kadın mahkumlarının kazanç ve meslek sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Mükemmellik tutkumuz, ürün ve çözüm geliştirme kabiliyetimiz ve hiç bitmeyen gelişim heyecanımızla her gün daha fazla insana dokunuyor; müşterilerimize, sektöre ve hayata değer katıyoruz.

Tissum'a sipariş veriyor gerisini düşünmüyoruz bile. Restoran sektöründe bundan büyük lüks yok.
Barış Topkaya - İşletme Sahibi - Delicatessen